Test Test Test Test

Administratsioon

Aivar Mäe: Koolijuhataja

Aivar Mäe on Arsise Kellade Kooli asutaja ja Arsise kontsertansamblite kunstiline juht ja dirigent.

Muusikaalase hariduse omandas ta Tallinna Muusikakeskkoolis ja Tallinna Riiklikus Konservatooriumis (praegune Eesti Muusikaakadeemia), õppides muusikapedagoogika erialal Ants Söödi klassis. 1992. aastal viibis Aivar Mäe Ameerika Ühendriikides, täiendades end Portlandi Ülikoolis koorijuhtimise ja muusika managemendi alal prof. Bruce Browne'i juures. Ta on olnud rahvusvaheliste koorifestivalide kunstiliseks juhiks, samuti on ta läbi viinud koorimuusika alaseid seminare ning kellamuusika alaseid koolitusi nii Ühendriikides kui ka Soomes. Aastast 2000 kuni 2009 töötas ta Eesti riikliku kontsertorganisatsiooni Eesti Kontsert direktorina. Aastatel 2003 - 2006 oli ta ka teater Vanemuine juht ja 2007-2008 sihtasutuse „Vene Teater“ nõukogu esimees. Alates 2009.a on Aivar Mäe Rahvusooper Estonia direktor.
 

Tiina Boucher: Asejuhataja Tallinnas

Tiina muusikaõpingud said alguse klaveriõppest Tallinna 22.Keskkoolis (praegune Westholmi Gümnaasium), millele järgnesid õpingud G.Otsa nim. Muusikakoolis. Kuigi Tiina on mänginud erinevaid muusikainstrumente (akordionit rahvapilliansamblis, mandoliini ja kitarri ansamblis Irma ning tänaseni käsikellasid Arsise kellade ansamblis), armastab ta siiski kõige enam laulda, olles saanud tugeva koorilaulja koolituse sellistes koorides nagu tütarlastekoor Ellerhein Heino Kaljuste käe all, Mainori kammerkoor Olari Eltsi juhendamisel ja ARSISe kammerkoor Aivar Mäe dirigeerimisel. Arsise Kellade Kooli asejuhatajana on Tiina töötanud kooli asutamisest saadik. Lisaks ametile Kellade Koolis on ta tegev Arsise kontsertansamblite mänedzherina. 2006.a. lõpetas Tiina EBSi kõrgkooli rahvusvahelise ärijuhtimise erialal.
 

Made Kudu: Asejuhataja Tartus

Made on muusikaga tegelenud 5-aastasest peale kui hakkas Tartu lastemuusikakoolis käima. Pärast Tartu lastemuusikakooli tulid õpingud H.Elleri Muusikakoolis ja Eesti Muusikaakadeemias. Õpetaja ametit on Made pidanud Otepää muusikakoolis, Pühajärve põhikoolis ja Tartu Audentese erakoolis. Arsise Kellade Kooliga sai ta tuttavaks asendustundide kaudu - klaveriõpetaja haigestudes tuli ta appi ja jäi. Õpilaste arvates on Made tore õpetaja, kes oskab nalja teha ega jäta märkimata ühtegi viga. 2009. aastal sai Madest Tartu kellade kooli asejuhataja.