Tallinna Kool

Kes meid juhivad ja õpetavad?

Tiina Boucher – tegevjuhataja

Tiina muusikaõpingud said alguse Tallinna 22. keskkoolis (praeguses Westholmi Gümnaasiumis), millele järgnesid õpingud Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis. 2006. aastal lõpetas Tiina EBSi kõrgkooli rahvusvahelise ärijuhtimise erialal.

Tiina on Arsise kellade ansamblis mänginud alates 1995. aastast. Lisaks käsikelladele, on ta mänginud klaverit, akordionit, mandoliini ja kitarri erinevates ansamblites ning saanud tugeva koorilaulja koolituse tütarlastekooris Ellerhein Heino Kaljuste käe all, Mainori kammerkooris Olari Eltsi juhendamisel ning ARSISe kammerkooris Aivar Mäe dirigeerimisel.

Arsise Kellade Kooli tegevjuhatajana on Tiina töötanud kooli asutamisest saadik. Ühtlasi tegutseb ta  Arsise kellade ansambli ja noorte koosseisude mänedžerina.

Tiina Boucher

Tiina Boucher

Lemme-Liis Elp

Lemme-Liis Elp

Lemme-Liis Elp – käsikellad, solfedžo, kellamängu kursus täiskasvanutele

Lemme-Liisi esmased kokkupuuted muusikaga said alguse laulu- ja tantsuringist tema sünnilinnas Pärnus. 6-aastaselt alustas ta juba klaveriõpinguid Pärnu Lastemuusikakoolis, millele hiljem loogilise jätkuna järgnesid õpingud Eesti Muusikaakadeemias. Värske lõpetajana asus ta tööle Lilleküla Gümnaasiumi, millele lisandus peagi laulmine ARSISe kammerkooris ja alates 1996. aastast mängimine kellade ansamblis, mille liige ta ka tänaseni on. Kui Arsise Kellade Kool loodi, oli tema üks esimesi õpetajaid, kes tööle värvati. Lemme-Liis armastab kuulata erinevat muusikat, kuid süda kuulub siiski hard-rock muusikastiilile. Et aga abikaasa Rauno on ametilt Estonia Rahvusooperi solist, siis kuuluvad koduste muusikahetkede juurde kindlalt ka kaunid ooperimeloodiad. Õpetaja ameti juures hindab Lemme-Liis kõige enam noorte seltskonda, kes igas mõttes tema vaimu erksana hoiab.

Leena Ojavee – klaver, eelkursus

Leena muusikaarmastus oli sisse kirjutatud juba tema geenidesse, sest ema oli õppinud klaverit ja orelit ning isa harrastanud viiulimängu. Kuigi väikesest Leenast võinuks kasvada sarnaselt isale näitleja (kes sai tuntuks Buratino kehastamisega), osutus unistus klaveriõpingutest tugevamaks. Leena õppis klaverit Tallinna Muusikakeskkoolis ja hiljem Tallinna Konservatooriumis. Tema esimesed töökohad olid Teater Vanemuine ja Tallinna Konservatoorium, kontsertmeistri ametis. Leena salajane soov oli aga tegeleda lastega ja nii saigi temast muusikaõpetaja Neeme ja Männiku Lasteaias, kust hea kolleegi kaudu sai ta värvatud ka Arsise kellade kooli meeskonda. Leenat innustavad uudishimulikud ja mänguhimulised lapsed, kes inspireerivad ja julgustavad teda jätkuvalt avastama seda võrratut muusikamaailma. Leena armastab Chopini ja Rahmaninovi klaverimuusikat kuid kuulab ka meeleldi rock- ja popmuusikat.

Leena Ojavee

Leena Ojavee