HELISEVAD JÕULUD

Arsise kellade ansambel on pühade aegu kontserte andnud alates 1993. aastast. Sel aastal võtab Arsis tuurile kaasa noore andeka rahvusooperi solist Heldur Harry Põlda. Jõulukontserdil kõlab pühademuusika kauni kellade kõla ja mahedahäälse tenori sümbioosis.

Hea kontserdikülastaja – palun kanna maski ja hoia distantsi! Haigussümptomite korral aga jää palun koju! Hoiame oma ja teiste kontserdikülastajate tervist!

Piletid müügil Piletilevis, Piletimaailmas .

Jõulud Pähklipurejaga

Esmakordselt Eestis – Arsise kellade ansamblid ja Eesti Rahvusballeti tantsijad ühisel laval

Arsise jõulukontserdid tulevad taas, sedakorda suuremalt kui ei iial varem ja koosluses, mida kunagi varem pole nähtud – 3 kelladeansamblit koos Eesti Rahvusballeti tantsijatega esitavad säravaid numbreid Tšaikovski armastatuimast balletist “Pähklipureja”! Balletitantsijate võrratud kostüümid, käsikellade kuldne sära ja kaunis kõla koos “Pähklipureja” imelise muusikaga viivad kuulaja võlumaailma, kus unenäod saavad reaalsuseks!

Lavale astuvad: Eesti Rahvusballeti tantsijad Luana Georg, Marika Muiste, Anatoli Arhangelski, Seili Loorits-Kämbre, Heidi Kopti, Ali Urata ja Arsise kellade ansamblid. Dirigent Aivar Mäe.

Tantsude seadja: Eve Tuga-Andre. Valgusrežii: Malle Valli.

Piletid Piletilevist ja Piletimaailmast.

Kontserdil kuuleb kauneimaid jõululaule läbi aegade, mis saanud omamoodi klassikaks! Kavas on ansambli enda lemmikud kui ka Eesti publiku poolt ilusaimateks peetud jõululaulud!

Vaheldust pakuvad nostalgiahõngulised talvemeloodiad ja armsad klassikalised viisid. Laval saab näha Arsise kellade ansamblit koos noorte koosseisudega. Kontserti juhib Aivar Mäe.

Piletid Piletimaailmast , Piletilevist või Estonia kontserdisaali kassadest.

Esinevad: ARSISe kellade ansamblid, ansamblid Campanelli, Grazioso, Pärnu käsikellastuudio ansamblid, Tartu kellade ansambel.

Tähistame koos Arsise kellade ansambli ja Eesti käsikellamuusika 25. aastapäeva. Laval on haruharva nähtav kooslus – 100 kellamängijat ja 500 käsikella. Kontserdil kantakse ette Peeter Vähi „Pronksi peegeldused“ käsikelladele ja kirikukelladele. Kõlavad tuttavad Eesti meloodiad ja originaalmuusika kelladele. Kontserti juhib Aivar Mäe.

Kontserdile pääsemiseks võta tasuta pilet Estonia kontserdisaali kassast!