Arsise kellade kooli ansamblid ja Meero Muusiku laululapsed kutsuvad kontserdile!

Tuttavad jõululaulud ja kerge klassika käsikellade esituses valmistavad äratundmisrõõmu nii väikestele kui suurtele. Tulge ja saage osa jõuluaja ootusest!

Piletid müügil enne kontserti kohapeal (10 eur – õpilane, pensionär / 12 eur – täiskasvanu / 18 eur – toetajapilet).

Kontserdi toetaja: Tallinna Haridusamet

Meero Muusiku laululapsed ja Arsise kellade kooli täiendõppe ansamblid annavad 1. detsembril Tallinna Jaani kirikus kaua oodatud kontserdi “Ootuse aeg”.

Kahe huvikooli koostöös toimuv advendikontsert on oma pika traditsiooniga leidnud kindla koha  mõlema kooli sündmuste kalendris. Südamlik kontsert puudutab nii lapsevanema kui muusikaarmastaja linnakodaniku hinge.

Piletid saadaval eelmüügist Arsise ja Meero koolide kontoritest ning enne kontserti kohapealt.

Hea kontserdilkülastaja! Selleks, et meie üritus turvaliselt kulgeks, palume Sul kontserdile tulles esitada COVID-tõend oma vaktsineerituse või viiruse läbipõdemise kohta, samuti isikut tõendav dokument. Vastavalt praegustele piirangutele palume vastava tõendi esitada ka 12-17aastastel kontserdikülastajatel (nimetatud vanuses noorukite puhul sobib ka negatiivset testitulemust näitav tõend).

Juba aastaid on kaks huvikooli, Meero Muusik ja Arsise Kellade kool ühendanud oma jõud ja pakkunud Jaani kirikus meelolukat jõulukontserti,  linna publikule ja külalistele.

Selgi aastal saab kuulata suuremaid ja väiksemaid soliste, duette, ansambleid, kellade ansambleid ja ühislaule. See kõik kokku loob mitmekesise ja tunderikka meeleolu, mis sobib kuulamiseks noortele, peredele ja vanematele muusikasõpradele.

Piletid müügil Piletilevis ja enne kontserti kohapeal.

Tallinna Jaani kirikus 18.augustil toimuv kontsert on ainulaadne ja unikaalne, sest esimest korda kuuleb Eestis kellademuusikat Hongkongist, esitajaks käsikellade ansambel ELITE.

Ansambel, mille juured ulatuvad aastasse 2005, koosneb täna 15st noorest, kes õpingute järgselt Hongkongi Käsikellade Akadeemias, läbisid tiheda konkursi pääsemaks kontsertansamblisse.  Ansambli dirigent Emily Li on mitmete kelladeansamblite dirigent, Hongkongi käsikellade ühingu juhataja ning tegutseb aktiivselt helilooja ja sooloartistina.

Arsise kellade ansambli ja Hongkongi kellamuusika austajate sõprus sai hoo sisse 2014. aastal kui Arsisel oli võimalus tuuritada Hiinas ning paariks päevaks põigati ka Hongkongi kontserte andma. Nii on Tallinnas toimuv kontsert justkui sümboolne sõpruse kinnitus ja armastuse avaldus kellademuusikale, mis kahte osapoolt, teineteisest nii kaugel olevat, väga tihedalt seob.

Lisaks ELITE ansamblile astuvad kontserdil üles Arsise kellade ansamblid.

Piletid saadaval Piletilevis (kuni 31.07 soodushinnaga) ja enne kontserti kohapeal.

Kaks huvikooli, Arsise kellade kool ja Meero Muusik, ühendavad oma jõud ühisel advendikontserdil! Meero laululaste ja Arsise noorte kellamängijate siirad ja vahetud etteasted viivad meid jõuluootuse lainele. Kõlavad südamlikud ja armsad palad erinevate koosseisude esituses!

Piletid saadaval Piletilevist, kooli kontorist ja kohapealt.